Цього року Донецька залізниця планує оздоровити понад 6 тис. залізничників

02 квітня 2019, 05:56

Регіональна філія «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця» готується до оздоровчого сезону «Літо-2019». Цього року планується оздоровити понад 6 тис. працівників та членів їх сімей. Про це повідомила Донецька залізниця у Facebook.

Донецька залізниця нагадує, що відпочити й оздоровитися можна в трьох дитячих здравницях («Буревісник», «Берізка» і «Сосновий гай»), санаторно-профілактичному центрі «Щуровський» та комплексі «Урзуф».

«З метою організації комфортного відпочинку дітей та вчасного відкриття оздоровчого сезону на стадії завершення ремонтні роботи. Проводиться кампанія з укомплектування дитячих здравниць висококваліфікованими педагогами та вожатими, які можуть щодня організовувати для дітей безліч цікавих розваг та свят. Також створюються умови для якісного медичного обслуговування», — йдеться в повідомленні.

Перевізник звертає увагу, що діти з багатодітних сімей та діти-сироти, батьки та опікуни яких працюють на Донецькій залізниці, зможуть оздоровитися безкоштовно згідно з наданою заявкою, коштом профспілкового бюджету Лиманської дорожньої профспілкової організації. А загалом у дитячих здравницях заплановано оздоровити понад 2300 дітей залізничників.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?