Цього року Українська залізниця була вперше представлена на J.P. Morgan Emerging Markets Credit Conference

27 вересня 2019, 10:57

Укрзалізниця 26 вересня 2019 р. взяла участь в одній з найбільших міжнародних інвестиційних конференцій J.P. Morgan Emerging Markets Credit Conference. Делегацію від Укрзалізниці очолив голова правління Євген Кравцов. У конференції взяли участь майже 100 компаній-емітентів з ринків, що розвиваються, які представили численним інвесторам свої здобутки та плани розвитку.

Голова правління Євген Кравцов та член правління Іван Юрик, які представляли Укрзалізницю, розповіли діючим та потенційним інвесторам про стратегічні плани компанії та результати діяльності впродовж останніх років.

«Якщо порівнювати фінансовий стан компанії з залізницею, то десь два роки тому ми пересіли зі стареньких локомотивів і зі швидкістю сучасних європейських експресів вийшли з дефолтного стану, випустили євробонди, стали потужним гравцем на ринку капіталу. Вчора якраз мали зустріч з інвесторами Європи, Близького Сходу, США», — повідомив Євген Кравцов.

Він також наголосив, що цього року Укрзалізниця була вперше представлена на J.P. Morgan Emerging Markets Credit Conference: «Це туди їдуть інвестори з усього світу. А майже 100 компаній-емітентів з ринків, що розвиваються, представляють свої здобутки та плани розвитку. Якщо коротко: інвестори відзначають високі перспективи подальшого покращення умов фінансування для України та українських компаній. А це дуже добре, бо ми плануємо регулярну присутність на міжнародному ринку капіталу. Поговорили про підготовку законодавства щодо утворення конкурентного ринку залізничних перевезень».

Загалом Укрзалізниця провела зустрічі з майже 50 інвесторами з Європи, США та Азії. Інвестори високо оцінили останні транзакції Укрзалізниці на міжнародному ринку капіталу та відзначили високі перспективи подальшого покращення умов фінансування для України та українських компаній.

Нагадаємо, Укрзалізниця своєчасно та в повному обсязі погасила наступну частину єврооблігацій у сумі $ 150 млн, дебютний випуск яких відбувся у 2013 р., та виплатила черговий купонний дохід за ними.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?