У 2018 році 5,4 млн громадян Китаю не продали квитки на швидкісні потяги через несплачені штрафи і податки

11 лютого 2019, 10:57

У 2018 р. 5,4 млн громадян Китаю не змогли придбати квитки на швидкісні потяги. Ще 17 млн ​​відмовили в покупці квитків на літак. 

Майже 13 тис. осіб також зіткнулися з фінансовими обмеженнями. Про це повідомляє hightech.plus з посиланням на Sydney Morning Herald. 

Поки що в країні стежать за людьми, які порушили фінансові зобов'язання. Наразі порушників одразу ж включають до чорного списку. Опинитися в ньому можна через проблеми з податковою, неналежну поведінку в громадському транспорті, спробу провезти заборонені вантажі або використати підроблені документи. Попередження про це транслюють в деяких потягах.

У 2018 р. прибрати своє ім'я з «дошки ганьби» вдалося лише 1 тис. 417 людям. Для цього їм довелося сплатити всі штрафи, податки і збори.

Раніше Пекін оголосив, що розгорне повномасштабну систему соціального скорингу в 2021 р. Мерія міста складе інформаційний портрет кожного громадянина на основі його взаємодії з різними сервісами. Інформацію отримуватимуть і туристичні та транспортні компанії.    


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?