У 2018 році на Південно-Західній залізниці зафіксовано 202 випадки травмування сторонніх громадян

04 січня 2019, 11:41

Неуважність або поспіх громадян при перетині залізничних колій може бути небезпечним для життя та здоров’я. Так, за 2018 р. на Південно-Західній залізниці зафіксовано 202 випадки невиробничого травматизму, 121 із них — зі смертельними наслідками. Це більше, ніж у попередньому році: за 2017 р. було зафіксовано 192 випадки невиробничого травматизму, 128 з яких — смертельні.

Серед травмованих у 2018 р. — 10 дітей до 16 років, з них троє загинуло. Протягом 2017 р. було травмовано вісім дітей, смертельно — двоє.

Залізничники посилено проводить профілактичну та роз’яснювальну роботу серед громадян щодо правил безпечної поведінки на її об’єктах. Зокрема, працівники воєнізованої охорони на територіях станцій інспектують місця масового ходіння громадян по залізничних коліях з метою попередження наїздів рухомого складу на громадян; розміщують на станціях та вокзалах, у місцях продажу квитків, на пасажирських платформах, у поїздах пам’яткі та оголошують по гучномовному зв’язку про небезпеку ходіння коліями, нагадують про основні правила особистої безпеки пасажирів при користуванні залізничним транспортом.

Лише неухильне дотримання правил поведінки на залізничному транспорті дозволить зберегти життя і здоров’я. Тому надзвичайно важливо переходити колії лише в установлених місцях, користуючись пішохідними настилами, переїздами й переходами, у жодному разі не перелазити під вагонами, адже в будь-який момент поїзд може рушити, а також не залазити на вагони, оскільки це може призвести до ураження електричним струмом високої напруги.

Залізниця — зона підвищеної небезпеки, адже попередити наїзд рухомого складу, на жаль, практично неможливо. Неуважність громадян при перебуванні на коліях може бути небезпечним для них самих та інших пішоходів, а також спричинити перешкоду для руху поїздів.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?