У 2018 році одеські залізничники провели понад 80 заходів спільно зі службою зайнятості

02 січня 2019, 08:39

Відповідно до підписаного Меморандуму про співпрацю між Державною службою зайнятості України та АТ «Укрзалізниця» протягом 2018 р. одеські залізничники спільно зі службою зайнятості провели низку заходів щодо інформованості шукачів роботи про одного з найбільших роботодавців півдня України регіональну філію «Одеська залізниця». У результаті проведеної роботи більш ніж 80 осіб працевлаштувалось до виробничих підрозділів регіональної філії.

При цьому також було організовано 14 профорієнтаційних заходів із залученням навчальних закладів. Для старшокласників проводилися професіографічні екскурсії виробничими цехами підрозділів магістралі, зокрема вагонних та локомотивних депо, дистанцій колії, станцій. Крім того, відбулись інтелектуально-спортивні змагання між учнями різних навчальних закладів із залученням служби кадрової та соціальної політики філії.

Залізничники брали участь у семінарі «Живи та працюй в Україні», чотирьох профорієнтаційних заходах, дев'яти презентаціях професій, трьох днях відкритих дверей для випускників шкіл, трьох профорієнтаційних проектах «Місто професій», також відбулися п’ять зустрічей працівників кадрових підрозділів з представниками Христинівського районного, Добровеличківського та Знам’янського міськрайонного центрів зайнятості.

Додатково протягом поточного року виробничі підрозділи регіональної філії брали участь у 18 ярмарках вакансій, 13 семінарах для кадрових служб, 15 заходах «День відкритих дверей».


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?