Упродовж 12 місяців 2018 р. регіональною філією «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» у приміському сполученні перевезено 11 млн 238 тис. пасажирів пільгових категорій, компенсація за які повинна відшкодовуватися місцевими органами виконавчої влади, на суму 82 млн 462 тис. грн. Сума отриманої у 2018 р. компенсації становить 14 млн 870 тис. грн (у тому числі 570,4 тис. грн — погашення заборгованості з компенсації минулого року), або 18 % від суми наданих за січень—грудень послуг.

Найбільш повно відшкодовуються збитки у Луганській (Сватівський район), Донецькій (м. Лиман), Кіровоградській та Сумській областях (з урахуванням погашення заборгованості за минулорічні перевезення пільговиків).

Понад третину суми, що підлягає компенсації, отримано філією від місцевих органів влади Чернігівської та Полтавської областей.

Регіональна філія «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» звертається до органів місцевої влади областей, в межах яких магістраль здійснює свою діяльність, із закликом віднайти можливість компенсувати збитки за пільгові перевезення громадян.