У 2018 році Укрзалізниця збільшила кількість тендерів в системі ProZorro на 4 % — до понад 18 тисяч, — Євген Кравцов

29 січня 2019, 14:35

Укрзалізниця у 2018 р. оголосила в системі ProZorro 18,2 тис. тендерів — це на 4 % більше, ніж у 2017 р. Із них відбулися 73 %, що на 13 % перевищує відповідний показник 2017-го. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

За словами керівника Укрзалізниці, позитивна динаміка збільшення торгів, які завершилися укладаннями договорів, дала змогу виконати план матеріально-технічного забезпечення галузі на 97 % проти 83 % у 2017 р.

«Про вдосконалення системи закупівель Укрзалізниці свідчать чимало показників, зокрема зменшення кількості скасованих торгів на 11 % та визнаних такими, що не відбулися, на 3 %. Збільшення прозорості, зменшення корупційних ризиків, більш якісна підготовка тендерної документації — все це дозволило покращити постачання матеріально-технічних ресурсів у необхідні терміни, уникнути перебоїв у роботі, виконувати інвестиційну програму», — прокоментував Євген Кравцов.

Він нагадав, що Укрзалізниця стала першою компанією, яка купує дизпальне за формульним розрахунком вартості та із застосуванням міжнародних котирувань Platts. Саме минулого року вперше вдалося впровадити таких підхід у компанії.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?