У 2018 році залізничники Південної магістралі спільно зі службою зайнятості працевлаштували понад 300 осіб

14 січня 2019, 09:40

Відповідно до підписаного Меморандуму про співпрацю між Державною службою зайнятості України та АТ «Укрзалізниця» протягом 2018 р. працівники Південної залізниці спільно зі службою зайнятості провели низку заходів щодо інформування шукачів роботи про одного з найбільших роботодавців України — Укрзалізницю та регіональну філію «Південна залізниця». Завдяки проведеній роботі понад 300 осіб були працевлаштовані до підрозділів філії.

Для задоволення кадрової потреби залізниці служба зайнятості використовувала як традиційні можливості (ярмарки вакансій, дні відкритих дверей, презентації професій), так і новітні методи та технології.

Зокрема, у березні в приміському електропоїзді сполученням Харків—Савинці—Харків спільними зусиллями було проведено пересувний ярмарок вакансій «Поїзд до мрії». Під час поїздки фахівці служби зайнятості та кадрові працівники Південної магістралі інформували пасажирів електропоїзда про можливості працевлаштування та безкоштовного отримання нової робітничої професії шляхом навчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

У червні за підтримки Харківської обласної державної адміністрації було організовано широкомасштабний ярмарок вакансій «Створимо майбутнє разом», на якому представниками регіональної філії «Південна залізниця» було презентовано понад 500 вакансій у підрозділах магістралі.

Також у межах співпраці упродовж року проведено інтерактивні профорієнтаційні заходи у навчально-розважальному форматі для дітей, які відпочивали в літніх таборах. З нагоди Дня залізничника було організовано екскурсії в музеях усіх дирекцій залізничних перевезень Південної залізниці. Доброю традицією на Південній магістралі стали спеціальні професіографічні екскурсії до структурних підрозділів філії.

Додатково протягом року працівники виробничих підрозділів регіональної філії взяли участь у понад 20 ярмарках вакансій, 57 семінарах та створенні двох відеовакансій робітничих професій.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?