У 2019 р. енергетики Придніпровської залізниці виконали масштабні роботи з модернізації контактної мережі

12 лютого 2020, 15:23

У 2019 р. в регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» були проведені масштабні роботи з переоснащення й ремонту контактної мережі та пристроїв електропостачання.

Зокрема, на основних напрямках руху поїздів Лозова—Синельникове—Сиваш, П’ятихатки—Дніпро—Чаплине та Кривий Ріг—Запоріжжя придніпровські енергетики встановили понад 400 нових опор контактної мережі, замінили 10,6 км контактного дроту, 8 км несучого тросу, 2,4 тис. застарілих або дефектних ізоляторів контактної мережі на  полімерні.

На лініях повздовжнього постачання 6—10 кВ було встановлено 335 опор, замінено понад 24 км дроту, майже 120 трансформаторів типу ОМ, більш як 3,1 тис. ізоляторів.

Залізничники також виконали значні обсяги робіт з технічного переоснащення контактної мережі на станціях Верхівцеве, Сухачівка, Кривий Ріг та Марганець; у межах інвестиційної програми провели модернізацію тягових підстанцій Федорівка та Роз’їзд-5, де встановили сучасне обладнання з дистанційним керуванням, мікропроцесорними елементами захисту та автоматики, новітні прилади обліку. На тягових підстанціях Сухачівка, Інгулець та Саксагань були запроваджені сучасні герметичні акумуляторні батареї.

У 2019 р. регіональна філія придбала для свого енергогосподарства сучасне електротехнічне та комп’ютерне обладнання, а також спеціалізовану техніку. Зокрема, парк техніки поповнився краном на автомобільному ходу вантажопідйомністю 25 т, який дає змогу виконувати модернізацію та ремонтні роботи з польового боку без обмеження руху поїздів; ямобуром-стовбоставом на тракторній базі для робіт у важкодоступних місцях, автолетючками на базі МАЗ зі спеціальним фургоном для перевезення ремонтних бригад.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?