У 2019 р. на Придніпровській залізниці відремонтували п’ять пішохідних мостів на станціях

14 лютого 2020, 09:16

Для підвищення безпеки перетину колій у регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» в 2019 р. відремонтували низку пішохідних мостів на залізничних станціях. Ремонтні роботи проводилися в межах комплексної дорожньої програми оновлення пішохідних мостів.

Зокрема, на пішохідному мості, розташованому на станції Сухачівка, залізничники посилили окремі залізобетонні опори, замінили дефектні плити прохожої частини, косоури та східці, відновили перильне огородження. 

Було проведено реконструкцію пішохідного мосту на станції Дніпро. Тут колійники оновили дефектні металеві прогони мосту, перильну огорожу, прохожу частину (для комфорту пішоходів її також розширили на понад третину), посилили металеві опори. 

Поточному ремонту торік піддали пішохідні мости на станціях Пологи, де замінили дефектні плити пішохідного настилу, Діївка та Воскобійня, на яких оновили асфальтобетонне покриття.

Ці ремонти проводилися в межах комплексної програми оновлення пішохідних мостів, яка діє в регіональній філії не перший рік. Так, упродовж 2017—2018 рр. поточні ремонти було виконано на пішохідних мостах станцій Кривий Ріг-Головний, Апостолове та П’ятихатки. 

У 2020 р. придніпровські залізничники запланували розпочати реконструкцію пішохідного мосту на станції Кривий Ріг-Головний, оновити асфальтобетонне покриття пішохідного мосту на станції Сухачівка, розробити проєктно-кошторисну документацію на ремонт пішохідних мостів, розташованих на станціях Ігрень, Таврійськ та Павлоград І.
 


Поширити y соціальній мережі



Чи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?