Робота працівників залізничних переїздів є не тільки відповідальною, але іноді навіть небезпечною через погрози від водіїв або перехожих, які не розуміють принцип роботи переїзної автоматики. Через неприємні випадки, в які потрапляють залізничники, керівництво регіональної філії «Одеська залізниця» прийняло рішення розробити заходи для істотного покращення ситуації із безпекою чергових по залізничних переїздах. Про це йдеться у повідомленні регіональної філії у  Facebook.

У наступному році колійники Одеської магістралі встановлять захисні огородження на 56 залізничних переїздах з черговим працівником. Найбільшу кількість огороджень буде встановлено на переїздах в Одеській (18), Черкаській (17) та Миколаївській областях (7). У Херсонській та Кіровоградській областях облаштують по шість залізничних переїздів, а ще на двох у Київській області встановлять такі огородження.

Наразі огородження встановлені на 71 залізничному переїзді. До кінця поточного року роботи з огородження заплановано виконати на двох переїздах по станціях Помічна та Подільськ.

Нагадаємо, що 30 листопада було встановлено огородження на переїзді 26 км перегону Ксенієве—Аккаржа, де 24 листопада на чергову здійснив напад невідомий.