У 2,5 раза Укрзалізниця збільшила обсяги ремонту приватних локомотивів на своїх заводах

17 грудня 2019, 16:37

Укрзалізниця в липні—грудні 2019 р. збільшила кількість ремонтів приватних локомотивів на власних заводах. Зокрема, на Львівському та Запорізькому локомотиворемонтних заводах приватного тягового рухомого складу відремонтовано на 102 млн грн, що у 2,5 раза більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Це стало результатом звернення Укрзалізниці в рамках розвитку бізнесу до власників приватних локомотивів з пропозицією ремонту на потужностях заводів, які перебувають в управлінні компанії. Потенційним клієнтам був запропонований каталог робіт, які можуть бути здійснені на підприємствах.

Наразі підприємства вже активно погоджують з клієнтами замовлення на 2020 р.

Запрошуємо всіх потенційних клієнтів для обговорення планів з метою налагодження рівномірного завантаження потужностей.

Нагадаємо, у липні 2019 р. під час зустрічі з найбільшими власниками приватного тягового рухомого складу представники Укрзалізниці озвучили намір активніше розвивати послугу з ремонту та обслуговування приватних локомотивів як окремий вид бізнесу.

До складу Укрзалізниці входять три локомотиворемонтні заводи: Львівський локомотиворемонтний завод, Дніпропетровський тепловозоремонтний завод та Запорізький електровозоремонтний завод. Заводи мають ринкові переваги: повний цикл усіх видів обслуговування та ремонтів, наявність сертифікатів на всі види робіт, потужну матеріально-технічну базу та досвід роботи, кваліфікованих працівників, власні лабораторії та випробувальні центри.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?