У 660 навчальних закладах нагадали правила безпеки на залізниці

29 листопада 2019, 13:28

На території обслуговування регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» підбили підсумки місячника профілактично-роз’яснювальної роботи.

Загалом профілактично-роз’яснювальною роботою було охоплено майже 40 тис. слухачів. Усі заходи були спрямовані на попередження невиробничого травматизму на залізничному транспорті серед населення, зокрема учнів шкіл, ліцеїв і коледжів, студентів вишів, вихованців дошкільних навчальних закладів, розташованих у прилеглих до залізничних колій районах.

За час проведення заходу залізничники провели 785 лекцій при цьому охопили 660 навчальних закладів, продемонстрували 784 пізнавальні фільми та роздали слухачам понад 6 тис. інформаційних листів та пам’яток. У газетах надрукували дев’ять статей, присвячених безпеці громадян при перебування на об’єктах залізничної інфраструктури. На радіо було проведено 184 виступи на цю тему. У виробничих підрозділах філії залізничники (відповідальні за охорону праці на підприємстві) підготували шість тематичних виставок.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?