У білоруських поїздах міських ліній тепер можна розрахуватися за проїзд карткою

12 червня 2019, 19:19

З 12 червня Білоруська залізниця впровадила в поїздах міських ліній систему оплати проїзду з використанням безконтактних банківських платіжних карток, а також смартфонів, смарт-годинників і інших мобільних пристроїв, що підтримують технологію NFC (Near field communication), повідомляє rw.by.

Вперше в країнах СНД на залізничному транспорті організована оплата проїзду за допомогою безконтактних банківських карток. Це унікальний досвід для подальшого розвитку електронних способів оплати проїзду в поїздах.

Оплата проїзду здійснюється за повним тарифом з використанням безконтактних банківських платіжних карток Visa payWave, MasterCard Contactless і Белкарт-Maestro. На даний момент у рамках пілотного проекту можна оплатити проїзд в поїздах міських ліній безконтактної банківською карткою з використанням мобільного пристрою, що підтримує технологію NFC (смартфоном або смарт-годинниками), у межах одного тарифного поясу — на дільницях Мінськ—Білорусь, Мінськ—Міхановичі та Мінськ—Городище. У планах впровадити цю систему на всіх дільницях курсування поїздів міських ліній.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?