У депо Подільськ Одеської залізниці з початку року відремонтовано майже 400 колісних пар

18 червня 2020, 11:08

Локомотивне депо Подільськ — єдиний  у регіональній філії «Одеська залізниця» виробничий підрозділ, що забезпечує повне опосвідчення однотипних колісних пар із заміною бандажів електровозів ВЛ10,  ВЛ11, ВЛ80, ВЛ82 та тепловозів ЧМЕ3, 2ТЕ10, 2ТЕ116. Як дізналися кореспонденти «Медіацентру «Магістраль», при максимальному завантаженні тут здатні повернути до роботи 120 колісних пар щомісяця і понад 1 тис. на рік. Наразі у підрозділі вже відремонтовано майже 400 колісних пар.  

Зазвичай відновлення колісної пари триває три робочі зміни. Собівартість ремонту залежно від поломок коливається від 70 до 75 тис. грн. Трапляється, що під час огляду виявляють  дефект осі, колісного центру або зубчатого колеса. У такому разі колісну пару відправляють на завод, що здорожує ремонт і подовжує його у часі.

Відновлені подільськими локомотивниками колісні пари слугують, зокрема, електровозам локомотивних депо Знам’янка, Христинівка, Одеса-Сортувальна, Помічна, Херсон, Миколаїв. За потреби до послуг колісного цеху вдаються колеги з інших регіональних філій. Також подільці ремонтують колісні пари для постраждалих під час воєнних дій депо: Волновахи, Слов’янська, Лиману.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?