У дитячому лікувально-оздоровчому центрі «Сонячний» Харкова відбулася «Подорож до світу залізничників»

27 червня 2018, 14:15

26 червня представники регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» спільно з Харківською службою зайнятості організували профорієнтаційний захід в розважальному форматі в дитячому лікувально-оздоровчому центрі «Сонячний».

У ході проведення заходу представники служби зайнятості ознайомили молодь зі світом професій та спеціальностей, провели профдіагностичне тестування на виявлення професійної орієнтації, надали консультації щодо успішного вибору майбутнього фаху.

У свою чергу фахівцями служби кадрової та соціальної політики регіональної філії «Південна залізниця» був проведений квест, учасники якого прямували за маршрутом по «станціях» під назвами залізничних професій.

Такий формат дозволив кожному відчути себе залізничником та дізнатися про особливості роботи окремих професій в ігровій формі. У процесі гри дітлахи отримали нові знання про залізничні професії та спеціальності, придбали комунікативні навички, вміння продуктивно працювати в команді, знаходити компроміси для досягнення спільної мети.

Захід проводився з метою розповсюдження інформації про роботу на залізниці серед школярів, що дасть змогу допомоги дітям визначитись з напрямком професійної реалізації та полегшить в майбутньому підбір кваліфікованих працівників для подальшої роботи в ПАТ «Укрзалізниця».


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?