Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци! У Дніпрі 14 квітня закінчився XV Міжнародний фестиваль вокально-інструментальної творчості «Пісня на Біс»

У Дніпрі 14 квітня закінчився XV Міжнародний фестиваль вокально-інструментальної творчості «Пісня на Біс». Ініціатором і організатором його проведення традиційно виступив центр естрадної творчості «Біс» Дніпровського територіального управління філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» ПАТ «Укрзалізниця». Були запрошені творчі колективи з України, Білорусі, Литви, Німеччини, Канади і Молдови.

Всі учасники фестивалю отримали дипломи та медалі, а переможці — кубки, призи, радіомікрофони й дистанційні бездротові колонки. А головний приз — Гран-прі фестивалю — здобули зразкові колективи: центр естрадної творчості «Біс» Дніпровського територіального управління філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» ПАТ «Укрзалізниця»; шоу-кліп театр «Будьмо разом» (Дніпро) та «Майстерня хореографії» «Дніпро». Ці колективи також отримали сертифікати на участь у міжнародних фестивалях, які цього року пройдуть у Болгарії, Угорщині та Польщі.