За словами директора спортивного комплексу ФСК «Локомотив» Олександра Андрієнка, спортсмени вибороли призові місця у шести із семи видів спортивних змагань.

У списку чемпіонів — монтер колії Київської дистанції колії Олег Чумаков (гирьовий спорт, вагова категорія до 80 кг), старший електромеханік Шепетівської дистанції сигналізації та зв’язку Володимир Янюк (шахи), команда з міні-футболу (тренер, викладач ФСК «Локомотив» Павло Єрмоленко, капітан — інженер з підготовки кадрів локомотивного депо станції Жмеринка Дмитро Гороль).

Срібні нагороди завоювала волейбольна команда (капітан — начальник відділу Конотопської дирекції залізничних перевезень Андрій Панюта). В особистих змаганнях срібло вибороли головний механік Коростенської дистанції колії Олег Ничипорук (армспорт, вагова категорія понад 90 кг), інструктор з експлуатаційних, виробничо-технічних питань експлуатаційно-ремонтного вагонного депо станції Конотоп Максим Безпалий (гирьовий спорт, вагова категорія до 90 кг). Серед бронзових призерів — помічник машиніста електровоза локомотивного депо станції Козятин Владислав Лукіянчук (армспорт, вагова категорія до 80 кг), слюсар з ремонту рухомого складу вагонної дільниці станції Жмеринка філії «Пасажирська компанія» Василь Катерчук (гирьовий спорт, вагова категорія до 90 кг), стрілець Козятинського загону воєнізованої охорони Іван Поберій (настільний теніс).

Нагадаємо, що 5 серпня в Харкові в палаці спорту ім. Г. Кірпи завершилася ХІ Спартакіада ПАТ «Укрзалізниця».