У господарстві сигналізації та зв’язку Одеської експлуатуватимуть енергоефективні гвинтові компресори

04 січня 2019, 05:28

Господарство сигналізації та зв’язку регіональної філії «Одеська залізниця» у 2019 р. планує технічне переоснащення компресорних установок сортувальних гірок із заміною застарілих та зношених поршневих компресорів на енергоефективні гвинтові.  

Найбільшими споживачами електроенергії у господарстві сигналізації та зв’язку є компресорні установки сортувальних гірок. Досвід експлуатації сучасних компресорів на Знам’янській механізованій гірці показав, що використання двох гвинтових компресорів із потужністю по 132 кВт кожен дозволяє замінити три поршневі з потужністю по 137 кВт і таким чином відмовитися від додаткових пристроїв для водяного охолодження.

Сумарне зниження потужності з середньою роботою компресора по 18 год на добу допоможе зекономити приблизно 2900 тис. грн на рік. Окупність одного компресора становитиме два роки.

Наприкінці 2018 р. було проведено акцепт на придбання трьох компресорних установок. Протягом 2019—2020 рр. планується технічне переоснащення п'яти компресорних установок на сортувальних гірках станцій  Одеса-Сортувальна та Одеса-Застава І.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?