Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци! У Харківському залізничному виші вшанували пам’ять залізничника Південної, Героя Небесної Сотні Владислава Зубенка

У День Героїв Небесної Сотні у стінах Українського державного університету залізничного транспорту пройшли урочистості на честь почесного випускника вишу і залізничника Південної Владислава Зубенка — одного з тих, хто загинув під час Революції Гідності.

Захід відбувся біля меморіальної дошки Владиславові Зубенку, яку встановлено у університеті  2015 р. На честь залізничника свого часу також було названо одну з вулиць у Харкові, сучасну аудиторію інформаційних систем та технологій в УкрДУЗТі та поїзд сполученням Харків—Чернівці.

Віддати данину пам’яті хвилиною мовчання та покласти квіти до меморіальної дошки Героя України до Харківського залізничного вишу прийшли заступник голови Харківської облдержадміністрації Анатолій Бабічев, директор департаменту освіти та науки Харківської облдержадміністрації Лариса Карпова, ректор УкрДУЗТу Сергій Панченко. Захід зібрав й викладачів та студентів університету, залізничників регіональної філії.

Спомин на честь Героя України відбувся й біля пам’ятного куточка на станції Харків-Левада, де працював Владислав. Скляний стелаж з яскравими світлинами з життя патріота-залізничника було встановлено на станції 2017 р.