Сьогодні, 8 серпня, у Харкові, на базі спортивного комплексу ГУ ДСНС України в Харківській області почалися тренувальні збори збірної команди з пожежно-прикладного спорту служби воєнізованої охорони регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця».

З метою популяризації пожежно-прикладного спорту, підвищення рівня професійної підготовки працівників відомчої пожежної охорони та їх готовності до дій з ліквідації пожеж і наслідків надзвичайних ситуацій на залізничному транспорті, протягом трьох днів, з 8 до 10 серпня, на базі спортивного комплексу ГУ ДСНС України в Харківській області буде тренуватися збірна команда служби воєнізованої охорони регіональної філії «Південна залізниця».

До складу збірної команди увійшли дев’ять кращих учасників з підрозділів служби воєнізованої охорони Південної залізниці. Команду очолив головний інспектор з пожежного нагляду регіональної філії Валентин Крамченко та тренер — начальник відділу пожежного нагляду Валерій Акімов.

У подальшому збірна команди Південної залізниці буде захищати честь Південної залізниці з пожежно-прикладного спорту на змаганнях серед збірних команд служб воєнізованої охорони регіональних філій ПАТ «Укрзалізниця».

Нагадаємо, змагання збірних команд служб воєнізованої охорони усіх шести регіональних філій Укрзалізниці будуть проходити в період з 11 до 13 вересня 2018 р. на базі спортивного комплексу Львівського державного університету безпеки життєдіяльності у Львові.