У Харкові презентували Директорат молоді

20 серпня 2019, 15:55

Сьогодні, 20 серпня, у Харкові пройшла масштабна інформаційна кампанія щодо створення Директорату молоді — дорадчого і консультативного органа при АТ «Укрзалізниця» з числа молодих працівників.

В актовій залі управління Південної залізниці заступник директора з управління персоналом та соціальної політики—начальник Управління соціальної політики Ольга Безпалько презентувала молодим працівникам АТ «Укрзалізниця» умови конкурсу Директорату молоді та розповіла про те, який ефект від його роботи отримає молодий фахівець та підприємство загалом.

«Робота з молоддю — це можливість принести нові ідеї, думки та результати в управління тими процесами, що формувалися роками, і це цінний ресурс для товариства. Я вірю, що є свідомі молоді люди, які готові генерувати прогресивні ідеї та управляти змінами в Укрзалізниці», — наголосила Ольга Безпалько.

У заході взяли участь понад 200 фахівців Південної залізниці, молоді спеціалісти виробничих підрозділів.

Довідка

Директорат молоді — це команда молодих залізничників, які знають проблеми молоді на місцях та готові взяти відповідальність за їх вирішення. Проект має на меті закріпити в управлінській команді товариства молодь, яка братиме участь в управлінні змінами до підходів і поглядів не лише в апараті управління, а й у підрозділах філії.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?