У Харкові спеціалісти з кадрів ПАТ «Укрзалізниця» обговорюють сучасні тенденції розвитку системи профнавчання

26 квітня 2018, 16:44

Сьогодні в Харкові на базі ДЛОЦ «Сонячний» регіональної філії «Південна залізниця» розпочав дводенну роботу семінар-нарада «Організація професійного розвитку персоналу. Сучасний стан та тенденції розвитку системи професійного навчання» під головуванням директора з управління персоналом та соціальної політики ПАТ «Укрзалізниця» Євгена Козака, директора Департаменту розвитку та кадрової політики ПАТ «Укрзалізниця» Людмили Василеги.

У роботі семінару беруть участь фахівці центрів технічної освіти, спеціалісти служб кадрової та соціальної політики шести регіональних філій та освітяни.

У перший день роботи розглядалися питання щодо нових методів професійного розвитку персоналу. Учасники семінару-наради слухали доповіді Юрія Кравця про концепцію реалізації державної політики у сфері професійної освіти. Людмила Василега ознайомила учасників зібрання з основними напрямками в роботі з навчальними закладами у 2018 році, а також розповіла про досвід впровадження системи дуального навчання в галузі професійного навчання у Німеччині та можливі шляхи імплементації в ПАТ «Укрзалізниця» дуальної системи навчання. Начальник Одеського центру професійного розвитку персоналу філії «Одеська залізниця» Олександр Квітко ознайомив учасників заходу з результатами проведеного аналізу діючих в локомотивному господарстві державних професійних стандартів та виголосив пропозиції щодо їх перегляду та необхідності розробки нових з урахуванням змін в законодавстві та терміну дії.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?