У Харкові відбувся семінар щодо практичного застосування законодавства у сферах публічних закупівель і запобігання корупції

06 березня 2020, 09:03

Учора в управлінні регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» у Харкові проходив навчальний семінар з питань щодо застосування законодавства у сферах публічних закупівель і запобігання корупції, а також порядку взаємодії юридичної служби та підрозділів регіональної філії з питань ведення правової роботи.

Участь у заході взяли майже 200 працівників зі структурних та виробничих підрозділів філії. Навчання були організовані юридичною службою філії з метою підвищення рівня правової культури серед залізничників.

Проведення зазначеного заходу було викликане новаціями у застосуванні Закону України «Про публічні закупівлі», Закону України «Про запобігання корупції», а також суттєвими змінами у порядку взаємодії підрозділів регіональної філії при веденні правової роботи.

Так, під час навчального семінару присутні розглянули ухвалений 19.09.2019 Верховною Радою Закон України, який набирає чинності 19.04.2020 та яким викладено Закон України «Про публічні закупівлі» в новій редакції. На відміну від попередніх редакцій змін у законодавстві про закупівлі цей Закон у новій редакції прямо передбачає, як мають завершуватися закупівлі, оголошені до введення в дію нового Закону.

Було приділено увагу вимогам Закону України «Про запобігання корупції» в частині здійснення фінансового контролю. Крім того, до працівників доведено вимоги нового роз’яснення Національного агентства з питань запобігання корупції стосовно заповнення електронних декларацій .

Також учасники заходу дізналися про новий порядок взаємодії юридичної служби та підрозділів регіональної філії.

Юридичною службою регіональної філії «Південна залізниця» постійно проводяться навчальні заходи, спрямовані на підвищення рівня правової культури залізничників, зокрема виїзні семінари та заняття. Так, зазначений захід вже було проведено на базі Полтавської дирекції залізничних перевезень для підрозділів, які обслуговують діяльність залізниці у цьому регіоні. Крім того, впродовж березня поточного року заплановано проведення таких заходів у містах Суми та Куп’янськ.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?