У Харкові з’ясували, яка команда представлятиме Південну на галузевих змаганнях з пожежно-прикладного спорту

27 вересня 2019, 13:22

25 вересня на базі стадіону ДСНС України у Харківській області відбувся заключний етап змагань з пожежно-прикладного спорту серед пожежних підрозділів регіональної філії «Південна залізниця». До нього вийшли дві команди — збірні Харківського та Полтавського загонів воєнізованої охорони, по дев’ять представників у кожній.

Змагання відбулися за чотирма регламентованими правилами цього виду спорту дисциплінами — бойове розгортання, естафета, підйом штурмовою драбиною та 100-метрівка з перешкодами. Окрім спеціалізованих знарядь на стадіоні, були задіяні також пожежні машини та мотопомпи. Попри декілька спроб, що давалися учасникам кожного етапу, судді міжнародної категорії, котрі брали участь у цих змаганнях, зафіксували кращий час у виконанні дисциплін у збірної Харківського загону воєнізованої охорони. Зокрема, підняття штурмовою драбиною — 9,65 с, подолання 100-метрівки з перешкодами — 14,8 с, бойове розгортання — 80 с.

Переможці отримали почесний кубок та заохочення від профспілкового комітету Харківського загону воєнізованої охорони. Зрештою, саме харків’яни стануть основою команди, яка захищатиме честь філії у галузевих змаганнях із пожежно-прикладного спорту, що відбудуться у вересні наступного року на базі регіональної філії «Одеська залізниця».


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?