У Хмельницькій області на залізничному переїзді вантажівка зіткнулася з поїздом, а на Рівненщині загинув мотоцикліст

05 вересня 2019, 19:04

З початку вересня водії автотранспорту двічі порушили правила дорожнього руху, що призвело до ДТП на переїздах.

Так, вчора в Хмельницькій області на регульованому переїзді перегону Лісоводи—Закупне при працюючій переїзній сигналізації водій вантажного автомобіля ГАЗ спровокував зіткнення з поїздом. Раніше, 2 вересня, через аналогічне порушення правил дорожнього руху на переїзді перегону Дрогобич—Дубляни сталося зіткнення поїзда з трактором. На щастя, внаслідок цих ДТП ніхто не постраждав.    

Ще одна ДТП на переїзді сталася 31 серпня на Рівненщині. На перегоні Сарни—Страшів учень 11 класу виїхав на переїзд, не звернувши уваги на працюючу сигналізацію, і спровокував зіткнення з вантажним поїздом. На жаль, підліток загинув.

За 8 місяців 2019 р. на залізничних переїздах і коліях поза переїздами АТ «Укрзалізниця» сталося 44 випадки ДТП, у тому числі 39 випадків на переїздах і п'ять на коліях поза переїздами. Внаслідок ДТП загинуло вісім осіб і 13 травмовано.

Порівняно з відповідним періодом 2018 р. кількість ДТП зменшилася на два випадки, кількість загиблих зменшилася на три особи, а кількість травмованих — на 10 осіб.

Укрзалізниця просить водіїв не піддавати невиправданому ризику своє життя, життя пасажирів і працівників залізничного транспорту та суворо дотримуватися правил дорожнього руху.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?