У Києві пройшло засідання загальних зборів Міжнародної асоціації «ТМТМ»

17 квітня 2019, 15:40

У Києві пройшло засідання загальних зборів Міжнародної асоціації «Транскаспійський міжнародний транспортний маршрут». За результатами роботи члени асоціації схвалили та підписали спільний протокол. Наступне засідання Міжнародної асоціації ТМТМ пройде влітку в столиці Казахстану.

«Сьогодні ми маємо честь приймати в Києві своїх партнерів по Транскаспійському міжнародному транспортному маршруту. Це об’єднання відкриває для нас усіх додаткові можливості для збільшення вантажопотоку в сполученні Азія—Європа. І від злагодженої роботи всіх учасників залежить якість та швидкість вантажоперевезення для наших клієнтів з азійського регіону до країн Європи», — зазначив під час засідання голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

За його словами, для України сьогодні є важливими нові транзитні потоки. «В останні 10 років спостерігається тенденція падіння обсягів транзиту територією нашої країни. Тому для нас є критично важливим та перспективним залучення вантажопотоку з Китаю, країн Середньої Азії та з країн Європи зворотно. Особливо перспективним ми бачимо напрямок через Україну широкою колією на територію Польщі. Крім того, ми активізували роботу щодо більшого залучення до маршруту фідерних перевезень Чорним морем», — розповів Євген Кравцов.

Керівник компанії подякував усім учасникам робочої групи з розвитку Транскаспійського міжнародного транспортного маршруту за те, що опрацювали та погодили всі документи, які виносилися на розгляд засідання асоціації. «Ми констатуємо активну роботу всіх учасників коридору, і це свідчить, що перспективи розвитку проекту очевидні. Хочу запевнити, що Укрзалізниця, як член асоціації міжнародних транспортних перевезень, докладе всіх зусиль для виконання своїх зобов’язань перед партнерами, запропонує свій значний потенціал для подальшого розвитку ТМТМ», — зазначив Євген Кравцов. 

Довідка

ОЮО «Міжнародна асоціація «Транскаспійський міжнародний транспортний маршрут» зареєстроване 11 січня 2017 р. в Республіці Казахстан. Укрзалізниця увійшла до складу асоціації як постійний член з 2 квітня 2018 р. Діяльність асоціації спрямована на залучення транзитних і зовнішніх торгових вантажів, розвиток інтегрованих логістичних продуктів за маршрутом ТМТМ. Метою асоціації є проведення ефективної тарифної політики, оптимізація витрат і вартості, створення єдиної технології перевізного процесу, сприяння зниженню адміністративних бар'єрів.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?