У Київській дирекції залізничних перевезень пройшли технічні навчання в новому форматі

30 серпня 2018, 16:06

Питання руху поїздів і маневрової роботи на станціях, безпеки руху, підвищення професійних навичок залізничників, а також надання практичної допомоги молодим колегам, які нещодавно прийшли на роботу до регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця», обговорили на технічних навчаннях начальники станцій Київської дирекції залізничних перевезень.

«Такі навчання не лише сприяють обговоренню наболілих питань серед керівників станцій, а й дають відповідь, як покращити роботу по всій Київській дирекції», — сказав, відкриваючи семінар, начальник відділу перевезень Київської дирекції Владислав Яновський.

Раніше такі семінари проводились у вагоні-тренажері або на станціях. А сьогодні є можливість навчатися в актовій залі дирекції завдяки мультимедійному проектору. Це дозволяє зробити навчання більш цікавими, продуманими, мобільними, ці зустрічі обов’язково допоможуть як в організації роботи залізничників, так і в удосконаленні перевізного процесу.

«Південно-Західна залізниця впроваджує у своїх підрозділах технічні навчання за допомогою мультимедійного проектора. Окрім того, традиційними для нас стали наради в режимі відеоконференцій. Адже ми живемо у світі інформаційних технологій. І було б нелогічно не використати таку можливість, яка дає змогу кожному підрозділу, кожній маленькій станції бути залученими до роботи, до тих змін, які відбуваються. Процес змін на залізниці дуже тривалий, а зважаючи на складну ситуацію в залізничній галузі, нам важливо, щоб кожен залізничник оперативно отримував інформацію. Хочу підкреслити, що ми продовжимо впроваджувати нові технології на залізниці і в цьому нас підтримує в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов. Це нам допомагає зрушувати з місця дуже багато корисних справ», — розповів в. о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Роман Веприцький.

Інструктор виробничого навчання відокремленого підрозділу дирекції Валентина Карпенко, яка проводила заняття, звернула увагу присутніх на порядок приймання, відправлення поїздів і маневрові переміщення при заборонних показаннях світлофорів згідно з технічно-розпорядчими актами станцій. Було проаналізовано всі транспортні події, аварії, сходження рухомого складу, які сталися за останній рік по підрозділах. Валентина Карпенко також підкреслила, що стрижнем підрозділу є людські ресурси, зокрема їхні професійні якості. Технологічний процес на станції залежить від того, хто і як виконує свої обов’язки, яке ставлення до праці, до свого підрозділу складається у його працівників.

Наступного місяця черговий семінар-навчання пройде на станції Київ-Пасажирський.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?