У конкурсі проєктів на отримання грантів на Вінниччині перше місце виборов місцевий транспортний коледж

28 червня 2020, 14:07

У конкурсі проєктів на отримання грантів від  департаменту освіти Вінницької обласної ради та ОДА у номінації «Заклади передфахової вищої освіти» перше місце вибороли представники Вінницького транспортного коледжу.

Автори проєкту-гранту — завідувач відділення «Транспортні технології на залізничному транспорті» Олександр  Малярський та голова циклової комісії Богдана Щербаченко — презентували унікальну програму для підготовки фахівців залізничної галузі, зокрема і за дистанційними технологіями.

Як розповів кореспонденту «Медіацентру «Магістраль» Олександр Малярський, суть запропонованої освітньої програми полягає у створенні мережі  блоків, що передбачають як вивчення теорії, так і виконання практичних завдань. Кожен містить освітній матеріал, пов’язаний із попереднім, але значно быльш поглиблений, розлогий та багатозадачний.

«Інтеграції цифрових технологій  в освітньому процесі особливо актуальні та потребують швидких рішень, зокрема і за використання дистанційної форми навчання, — впевнений Олександр  Малярський. — Також  структурні підрозділи регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» — Жмеринська та Козятинська дирекції залізничних перевезень, а також інші — потребують постійного поповнення й оновлення кадрового потенціалу фахівцями середньої ланки спеціальностей, яких готують у Вінницькому транспортному коледжі. Сподіваємося, що наш академічний курс відкриває можливості для підготовки необхідних фахівців та зменшення дефіциту кадрових ресурсів на внутрішньому ринку праці в набагато ширших межах».


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?