У Кременчуку мастили рейки й кидали на електровоз пакет із невідомою речовиною

30 травня 2018, 17:20

Упродовж останнього тижня в Кременчуку невстановлені особи кілька разів створювали загрозу для безпечного та безперебійного руху поїздів. Про кожен випадок залізничники поінформували працівників правоохоронних органів для вжиття відповідних заходів згідно з чинним законодавством.

Так, 24 травня під час руху вантажного поїзда в районі міста Кременчук Полтавської області невстановлені особи навмисно кинули на електровоз пакет із невідомою речовиною. Це викликало спрацювання захисту на електровозі, спалах та зняття напруги з контактної мережі.

Укрзалізниця спрямувала звернення прокурору Харківської області щодо відкриття кримінального провадження за статтею про можливі негативні наслідки у вигляді загрози для безпечного та безперебійного перевезення пасажирів і вантажів на території Харківської та Полтавської областей.

А 20 травня також у Кременчуку на перегоні Крюків – Бурти невстановлені особи змастили рейки невідомою речовиною, схожою на дизельне мастило. Колійники повідомили про це правоохоронців.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?