У квітні—травні цього року на території Львівської магістралі відбувся місячник із профілактики невиробничого травматизму

22 травня 2019, 11:21

У квітні—травні цього року на території Львівської магістралі відбувся місячник із профілактики невиробничого травматизму. У рамках акції залізничники провели широку інформаційно-роз’яснювальну кампанію серед населення щодо правил безпеки на транспорті, приділивши особливу увагу бесідам і практичним заняттям із вихованцями дошкільних навчальних закладів, учнями шкіл, ліцеїв та коледжів, студентами вищих навчальних закладів. Загалом працівники залізниці відвідали 748 закладів освіти західного регіону, провели майже 1300 тематичних лекцій, охопивши аудиторію у понад 57 тис. дітей та підлітків.

Львівська залізниця продовжує реалізовувати комплекс заходів зі запобігання травмуванню громадян на об’єктах інфраструктури, адже чимало людей, особливо молодь, не зважають на застереження залізничників і наражають своє життя на смертельну небезпеку. Надзвичайно небезпечним є сучасне захоплення дітей та підлітків фотографуватися на штучних спорудах та рухомому складі, перебування на яких суворо заборонено.

Львівська залізниця вкотре наголошує, що напруга у контактній мережі сягає понад 27 тис. В. А зазнати ураження струмом можна не лише внаслідок безпосереднього контакту з дротами та обладнанням, а й від електричної дуги, що утворюється між вагонами та лініями електропередач. Тому магістраль ще раз звертається до батьків із проханням слідкувати за своїми дітьми, пояснювати їм небезпеку необдуманих вчинків та навчати базових правил поведінки на об’єктах інфраструктури, наголошуючи, що залізниця — не місце для прогулянок і розваг. А нехтування цим попередженням може призвести до серйозних травм та смерті.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?