У локомотивному депо Одеса-Сортувальна відбувся черговий захід у рамках співпраці з Одеським міським центром зайнятості. В. о. головного інженера локомотивного депо Олександр Сєріков, машиніст-інструктор Микола Письмений та помічник начальника депо з кадрів Марина Лепська провели екскурсію по виробничих цехах та розповіли відвідувачам про потенційні можливості отримання спеціальності та подальшого вдосконалення професійних якостей із можливістю кар’єрного зростання від слюсаря з ремонту рухомого складу до помічника машиніста, а згодом і машиніста локомотива.

Залізничники пропонують охочим працевлаштуватися учнем слюсаря для отримання можливості роботи на магістралі. У подальшому працівник проходить навчання на виробництві за розробленими програмами. Згодом слюсарі мають можливість отримати кваліфікацію помічника машиніста в Центрі професійної підготовки персоналу.

Необхідність укомплектування гостродефіцитних професій є наразі надзвичайно актуальною, адже в депо є:

• 25 вакансій слюсарів із ремонту рухомого складу,

• 5 вакансій помічника машиніста електровоза,

• 3 вакансії помічника машиніста тепловоза,

• 7 вакансій машиніста електровоза,

• 8 вакансій машиніста тепловоза.

Найближчим часом пошукачі відвідають Центр професійної підготовки персоналу, де дізнаються про особливості навчання для отримання кваліфікацій помічника машиніста тепловоза та машиніста електровоза. З питань працевлаштування в локомотивному депо Одеса-Сортувальна звертайтеся за тел. 727-72-29.