У Мелітопольському локомотивному депо пройшла зустріч керівництва регіональної філії з трудовим колективом та профспілками

22 серпня 2018, 09:29

Менеджмент регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» послідовно запроваджує практику прямої комунікації з трудовими колективами, спрямовану на те, щоб почути кожного працівника, спільними зусиллями ліквідовувати «вузькі» місця як у роботі структурних підрозділів, так і всієї залізниці.

Днями під час інспектування Запорізької дирекції залізничних перевезень директор регіональної філії Микола Кужавський зустрівся з працівниками та профспілками Мелітопольського локомотивного депо, у тому числі й альтернативними.

Метою зустрічі було обговорення актуальних для залізничників виробничих та соціальних питань, пошук шляхів їх вирішення, визначення пріоритетів та перспективних завдань структурного підрозділу.

У ході конструктивного діалогу сторони обговорили різні аспекти виробничої діяльності депо, зокрема експлуатаційну роботу, планування, організацію праці та відпочинку локомотивних бригад, умови праці, безпеку руху, використання пально-мастильних матеріалів. На кожне з поставлених залізничниками запитань керівники регіональної філії, причетних служб або депо надали зрозумілу аргументовану відповідь.

Водночас у ході зустрічі наголошувалося на необхідності покращувати в депо пряму комунікацію між рядовими працівниками, середньою та керівною ланкою. Це не лише зміцнить взаємну довіру, а й не дозволить певним силам дестабілізувати ситуацію, також пришвидшить вирішення нагальних питань.

Керівники регіональної філії також поспілкувалися з лідерами профспілкових організацій депо, відповіли на запитання, за потреби поставили завдання причетним службам усунути недоліки, про які йшлося в ході діалогу.

Підсумовуючи зустріч, Микола Кужавський зазначив, що керівництво ПАТ «Укрзалізниця» успішно запроваджує політику соціальної відповідальності перед працівниками та підтримує конструктивний діалог із профспілками. Завдяки цьому невирішуваних проблем сьогодні немає — навіть найскладніші розглядаються в робочому порядку шляхом прямого діалогу.

Очільник залізниці закликав працівників депо до активнішої професійної позиції та до командної роботи, яка завжди є запорукою успішних результатів.

Нагадаємо, 20 серпня відбулася ще одна зустріч директора регіональної філії Миколи Кужавського з профспілковими лідерами Мелітопольського локомотивного депо, у ході якої було продовжено діалог з актуальних для залізничників питань.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?