У Міжнародний день захисту дітей на Львівській малій залізниці відбулася благодійна акція

03 червня 2018, 18:56

У Міжнародний день захисту дітей близько двісті хлопців та дівчат – дітей із малозабезпечених родин, сиріт та напівсиріт, а також дітей воїнів АТО та зі сімей, що були змушені залишити свої домівки у зоні бойових дій на Сході країни – гостинно зустрів персонал та вихованці Львівської дитячої залізниці. На прохання Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді досвідчені майстри і юні залізничники Малої магістралі влаштували гостям безкоштовну подорож мальовничими куточками Стрийського парку.

На пероні станції Сонячна відбулися урочистості, присвячені Міжнародному дню захисту дітей, а подорож поїздом «Вітерець» до станції Паркова стала для малих пасажирів не лише веселою, а й пізнавальною пригодою, адже під час поїздки вони теж довідалися чимало цікавого та корисного.
За словами начальника Львівської дитячої залізниці Дмитра Венгера, цього сезону перевезень до малої магістралі традиційно високий інтерес із боку малих та дорослих відвідувачів. Часто дитячу залізницю відвідують організовані дитячі групи зі шкіл Львова та області, а також гості з інших регіонів України, для яких юні залізничники організовують пізнавально-розважальну програму.
От і цього разу юні відвідувачі подякували господарям за цікаве та змістовне дозвілля, влаштоване святкового дня, і неохоче залишали дитячу залізницю, сповнені гарного настрою та чудових вражень. Нема сумніву, що після таких знайомств у багатьох маленьких серцях народжуються не лише бажання долучитися до однолітків, що займаються в гуртках «Юний залізничник», а й мрії в майбутньому торувати професійний шлях до Великої залізниці.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?