У Міжнародний день захисту дітей залізничники привітали вихованців київського міського будинку дитини «Берізка» зі святом

01 червня 2018, 15:17

Первинна профспілка філії «Українська залізнична швидкісна компанія» ПАТ «Укрзалізниця» привітала вихованців київського міського будинку дитини «Берізка» з Міжнародним днем захисту дітей та вручила їм подарунки.

Сьогодні працівники філії «Українська залізнична швидкісна компанія» ПАТ «Укрзалізниця» завітали з дружнім візитом до київського міського будинку дитини «Берізка», що знаходиться в Деснянському районі Києва. Малеча підготувала для гостей святковий концерт, а залізничники привітали всіх малюків зі святом та вручили їм солодощі, фрукти та подарунки. Дітки були радісними,  веселими, енергійними та залюбки взяли участь у маленькій фотосесії на згадку про такий чудовий день.

До речі, цей дитячий будинок колектив філії «Українська залізнична швидкісна компанія» ПАТ «Укрзалізниця» відвідує не тільки в День захисту дітей, а опікується ним постійно, і вже не перший рік. Так, періодично проводиться збір дитячих речей, різноманітних іграшок та необхідних предметів повсякденного вжитку серед співробітників філії, які потім передаються до КМБД «Берізка».

Закликаємо всіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю дитячі серця, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?