У Новоукраїнці підлітка травмовано електрострумом

03 жовтня 2019, 09:04

29 вересня 2019 р. на станції Новоукраїнка (Кіровоградська область) на дах зерновоза піднявся хлопчик 12 років, якого було травмовано струмом контактної мережі. На даху вагона знайшли телефон, яким, можливо, підліток хотів зробити селфі.

Підлітка доправили у Новоукраїнську центральну лікарню № 1, а пізніше перевели у Кіровоградський опіковий центр, де у хлопчика діагностували 66 % опіків тіла ІІІ ступеню і черепно-мозкову травму. Постраждалому вже провели одну операцію.

На жаль, діти і підлітки піддають себе величезній небезпеці, коли піднімаються на вагони, локомотиви, огорожі, мости та інші залізничні об’єкти заради фотографії. У цьому році на території регіональної філії «Одеська залізниця» це вже сьомий випадок травмування підлітка під час спроби зробити селфі на вагоні.

Залізничники вкотре попереджають, що напруга контактної мережі — 27,5 кВ. Навіть при наближенні до проводу контактної мережі ближче ніж на 2 м може виникнути електрична дуга між тілом людини і дротом та завдати електротравму з важкими наслідками для здоров’я.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?