У Перемишлі зустріли мільйонного пасажира поїздів Інтерсіті+ Київ—Перемишль

29 червня 2019, 18:23

На залізничному вокзалі в Перемишлі зустріли мільйонного пасажира поїздів Інтерсіті+ Київ—Перемишль. В урочистостях взяли участь міністр інфраструктури Польщі Анджей Адамчик, директор Департаменту з організації внутрішніх та міжнародних пасажирських перевезень АТ «Укрзалізниця» Олександр Красноштан, голова правління АТ «ПКП Інтерсіті» Марек Хранюк та представники польського сейму.

За словами голови правління АТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова, швидкісному маршруту до Польщі вже кілька років і компанія подбала, щоб був належний сервіс, зручний графік та доступна вартість квитків. «Третина пасажирів цього поїзда — іноземці, які їдуть подорожувати Україною. Країна неймовірна, її варто бачити. На кордоні, на автомобільних пунктах пропуску, пасажири в середньому витрачають на годину більше в черзі. Таким чином, залізниця зекономила більше 1000000 годин для наших пасажирів. Є багато варіантів, як провести вільний час, але не у чергах на кордоні. 1 млн пасажирів могли б в середньому перевезти півмільйона автівок чи 20 тис. автобусів. Так що це наш чималий вклад у розвиток екологічних сполучень», — зазначив на своїй сторінці у Facebook Євген Кравцов.

Він також додав, що наразі 21 поїзд їде в напрямку ЄС, у найближчих планах — зручні варіанти до Берліна та Праги. Нагадаємо, що зараз між Україною та Польщею щоденно курсують дві пари швидкісних поїздів: №№ 705/706 та 715/716 Київ—Перемишль. Квитки на ці поїзди можна придбати онлайн на сайті Укрзалізниці booking.uz.gov.ua.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?