Сьогодні, 7 вересня, у перший день Всеукраїнської міжгалузевої спартакіади працівників промислової сфери і транспорту уже визначились переможці у змаганнях з армрестлінгу. Серед них є й залізничники. Так, у категорії до 80 кг переміг старший стрілець Дніпровського загону воєнізованої охорони регіональної філії «Придніпровська залізниця» Валерій Чайка. А в категорії понад 90 кг друге місце посів головний механік Коростенської дистанції колії регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Олег Ничипорчук.

Загалом протягом трьох днів змагань спортсмени будуть виборювати призові місця з волейболу, міні-футболу, гирьового спорту, настільного тенісу, шахів та шашок.