Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци! У підземних переходах Привокзальної площі Одеси запрацювали унікальні підйомні платформи для маломобільних верст населення

В Одесі, у підземних переходах Привокзальної площі, що ведуть до головного залізничного вокзалу міста, введено в експлуатацію унікальні підйомні платформи для маломобільних верст населення.

Цей проект був ініційований громадською організацією «Анти Дискримінаційна Конфедерація». Так, у підземних переходах було встановлено 8 спеціалізованих ліфтів, які полегшують пересування людей у інвалідних візках, людей похилого віку, вагітних жінок, матусь із колясками та інших. Загальна вартість реалізації проекту становила приблизно 4,6 млн грн.

Наразі, за словами директора регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» В’ячеслава Єрьоміна, розглядається можливість співпраці у майбутньому з компаніями, які займаються встановленням цих платформ, щодо реалізації подібного проекту в переходах залізничних станцій регіону, де спостерігається великий пасажиропотік та є потреба в такому обладнанні.