Працівники відділу економічної та інформаційної безпеки регіональної філії «Одеська залізниця» Департаменту безпеки ПАТ «Укрзалізниця» виявили і затримали групу осіб із числа працівників локомотивного депо Помічна. Протягом останніх двох років вони здійснювали крадіжки дизпального і реалізовували викрадене із залученням місцевого населення.

Встановлено, що організатором групи був черговий по локомотивному депо. Разом із машиністом тепловоза та його помічником вони налагодили злочинну діяльність на території виробничого підрозділу служби локомотивного господарства. Крадіїв затримали о 01.20 в понеділок, 30 квітня, коли ті з паливного бака тепловоза за допомогою шланга та електронасоса, підключеного до акумуляторних батарей тепловоза, злили дизпальне в ємності. Каністри знаходилися в особистому авто чергового по депо, яке виявили поряд із місцем злочину.

В ході огляду місця крадіжки вилучили особистий автомобіль чергового по депо. В кузові  знаходилося 20 пластикових каністр об’ємом по 20 л кожна (5 з яких були наповнені дизпальним) та 2 металеві бочки об’ємом 200 л кожна (1 з яких була з дизпальним), а також шланг, електронасос та спеціально підготовлений тримач.

Крім того, під час слідчо-оперативних заходів виявлено, що у баках тепловоза майже третина пального була замінена на воду. При перевірці документації встановлено факт внесення недостовірних даних щодо кількості дизпального в баку тепловоза. Яким чином до бака тепловоза потрапила вода, жоден із причетних пояснити не зміг.

За результатами заходів всіх причетних працівників депо було звільнено. Наразі триває службове розслідування. Зазначені особи були затримані з речовими доказами і передані до правоохоронних органів Добровеличківського відділу поліції. Ведеться слідство та з’ясовуються обставини.