На Придніпровській залізниці пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху. Він проводився в рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011—2020 рр., проголошеного Резолюцією Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй.

Мета цього заходу — привернути увагу до проблем травматизму та смертності на автошляхах, вжити профілактичні заходи, спрямовані на дотримання правил дорожнього руху, в тому числі під час перетину залізничних переїздів.

Протягом Тижня безпеки придніпровські залізничники вжили додаткові заходи до підвищення безпеки руху через залізничні переїзди. Зокрема, за потреби на переїздах відновили дорожні знаки та розмітку, усунули недоліки, виявлені під час комісійних обстежень, попрацювали над підвищенням видимості тощо.

Окрім цього, серед водіїв автотранспорту та пішоходів було розповсюджено інформаційні матеріали про причини ДТП на коліях і поза ними, агітаційну наочність про необхідність дотримання правил дорожнього руху під час перетину залізничних колій та наслідки нехтування безпекою.

Профілактичні заходи пройшли і в залізничних колективах, зокрема позапланові інструктажі та заняття з водіями, у тому числі й щодо надання домедичної допомоги постраждалим унаслідок ДТП. Пильну увагу приділили також підготовці відомчого автотранспортного парку до роботи в осінньо-зимовий період.