В Орловській області Російської Федерації автобус з артистами місцевого хору зіткнувся з вантажним поїздом на регульованому залізничному переїзді.
Як повідомляє "РИА Новости", це сталося 10 червня на перегоні Лужки-Панькова, за 20 кілометрів на південь від Орла.

За попередніми результатами роботи комісії Московської залізниці, зіткнення сталося з вини водія ПАЗ.
"За даними машиніста вантажного поїзда, пасажирський автобус стояв перед переїздом перегону Панькова – Лужки-Орловські Московської залізниці, а потім виїхав на заборонений сигнал перед самим поїздом", – повідомляє МЗ.
"Машиніст поїзда, побачивши на колії автобус, подав звукові та світлові сигнали, застосував екстрене гальмування, проте через малу відстань уникнути зіткнення не вдалося", – додає відомство.

За даними поліції, в автобусі було 16 осіб: 4 людини загинули, 12 людей госпіталізовано. За даними слідства, серед загиблих – один неповнолітній.

Як інформує управління МВС РФ по регіону, водій автобуса перебуває у лікарні, буде вирішуватися питання про обрання йому запобіжного заходу.
Слідство порушило кримінальну справу за двома статтями: порушення правил дорожнього руху і експлуатації транспортних засобів, що призвело з необережності до смерті двох чи більше осіб, і виконання робіт або надання послуг, що не відповідають вимогам безпеки, що призвело з необережності до смерті двох чи більше осіб. Вони передбачають до 10 років позбавлення волі.