У Швейцарії побудували найкрутішу залізницю у світі

01 січня 2018, 21:02

У Швейцарії побудували залізницю на крутому гірському схилі. Ця залізниця унікальна, адже раніше ніхто не робив нічого подібного, повідомляє "Бджола".

Починається цей шлях у долині біля міста Швіца в Швейцарії і веде до віддаленого села Стус. У цьому селищі живе близько сотні людей, а розташоване воно на мальовничому плато без єдиної машини навколо. Унікальна залізниця має протяжність в 1,7 кілометра і вона стане єдиним регулярним транспортом для жителів Стуса, передає Hyser.

Ця залізниця піднімається по горі з ухилом під 110%. Її унікальність у тому, що раніше ніхто ніколи не будував залізниць на такій прямовисній поверхні. А по дорозі зі Швіца в Стус поїзд проходить через три тунелі та міст.

І навіть при такому ухилі колій поїзд може їхати по них із постійною швидкістю. Поїзд теж спеціальний - з круглими вагонами. Кожен із таких вагонів, які вже охрестили «білячими колесами», розрахований на 34 пасажири.

Лінія отримала назву Stoos Bahn. Вона коштувала державі 52,6 мільйона доларів. Однак у Швейцарії вважають, що незвичайна залізниця стане не тільки транспортом для місцевих жителів віддаленого села, але й новим перспективним туристичним маршрутом.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?