Шостий за рахунком спартакіадний вид спорту зібрав на гирьовому помості 22 представники виробничих підрозділів Шевченківського регіону регіональної філії «Одеська залізниця» Укрзалізниці. Нещодавно вони мірялися силами у двох вагових категоріях — 80 кг та 90 кг, виконуючи вправу «ривок» зі спортивним знаряддям вагою 24 кг.

Найкращий результат у ваговій категорії 80 кг показав О. Бондаренко з Христинівської дистанції колії. Друге та третє місця поділили шевченківці — С. Кабанець зі зворотного моторвагонного депо та локомотивник М. Сущінський. В категорії 90 кг перше місце виборов Д. Нагель (вагонне експлуатаційне депо станції Знам’янка), другий результат показав машиніст незнімної дрезини Христинівської дистанції колії В. Коваленко. Замкнув трійку призерів помічник машиніста з локомотивного депо станції. ім. Т. Шевченка А. Шепета.

У командному заліку у І-й групі перемогли спортсмени вагонного експлуатаційного депо станції Знам’янка, у ІІ-й групі — вагонного ремонтного депо станції ім. Т. Шевченка, у ІІІ-й — зворотного моторвагонного депо станції ім. Т. Шевченка.

По закінченню змагань призерів нагороджено пам’ятними кубками та медалями.

Згідно з календарним планом спартакіадні змагання 2018 р. шевченківських залізничників мають завершитися турніром шашкістів.