У спекотну погоду Придніпровська залізниця посилює заходи безпеки

31 липня 2020, 09:20

В умовах спеки в регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» вживають додаткових заходів безпеки, щоб гарантувати стабільний рух поїздів та вберегти працівників від негативного впливу високих температур.

Зокрема, на залізниці посилено контроль температурного режиму колій і проведення ремонтно-колійних робіт. Тимчасово призупинено роботи з поточного утримання колії із застосуванням важкої техніки та гідравлічного інструменту, здатні ослабити стійкість рейкошпальної решітки. За потреби початок ремонтно-колійних та інших робіт переноситься на більш ранній час доби.

Фахівці колійного господарства здійснюють щоденні обходи та регулярні об’їзди колійної мережі. Виявлені дефекти усуваються невідкладно.

Залізничники працюють на відкритому повітрі тільки в головних уборах. Працівників також забезпечено бавовняним спецодягом, засобами надання першої допомоги при теплових ударах та достатньою кількістю питної води.

Вживають необхідних заходів щодо забезпечення протипожежного режиму: під пильним контролем смуги відведення, де категорично заборонено розкладати вогнища, спалювати сухостій, хмиз, порубкові залишки та сміття, а також територія структурних підрозділів і об’єктів залізничної інфраструктури. Напоготові до можливої протидії вогню відомчі пожежні поїзди, дислоковані на стикових станціях.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?