У спільному проекті GoCamp2017 організаторів ГО «Глобал Офіс» та Укрзалізниці 350 волонтерів вчили англійської 60 тисяч дітей в Україні

07 листопада 2017, 12:55

Завдяки спільним зусиллям GoCamp 2017 став найбільшим українським проектом з вивчення іноземних мов за допомогою волонтерів з усього світу. Волонтери з 53 країн влітку в  українських школах навчали дітей лідирувати, критично мислити та долати міжкультурні бар'єри.

Під час проекту мовні табори були організовані і для дітей залізничників. Іноземні волонтери відвідали п’ять лікувально-оздоровчих таборів «Go Global Укрзалізниця 2017». З дітьми залізничників працювали близько 30 представників ГО «Глобал Офіс».

Окрім мовної програми у дитячих таборах «Трембіта» у  с. Цигановці на Закарпатті, «Орлятко» у с. Кам’янка на Сумщині, «Лісова казка» у с. Жовтневе, «Зміна» у с. Катеринівка та оздоровчому центрі «Сонячний» у с. П’ятихатки на Харківщині тривали заняття за напрямком спорт та здоровий спосіб життя.

Громадська організація «Глобал Офіс» планує до 2020 року залучити 1,5 мільйона дітей з усієї України віком від 10 до 15 років. «Ось чому влітку 2018 року ми хочемо запросити 850 волонтерів до 850 українських шкіл для навчання 85 000 дітей», - зазначили організатори.

Наразі за ​​2017-2018 навчальний рік реалізується інший проект за участю іноземних волонтерів - GoCamp AfterSchool у 50 школах по всій Україні. Це інтерактивний формат позашкільної освіти, де молодь навчається з іноземними волонтерами.

Довідка

GoCamp – новий формат табору, англомовний. Місія проекту – надихати молодь до вільного володіння іноземними мовами та бути відкритим до інших культур та досвіду. Це сприяє обміну культурними цінностями, розширення світогляду, табір-експериментальний майданчик для новітніх технологій та методик навчання. Проект популяризує волонтерський рух в Україні.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?