У Танзанії новою лінією європейської колії пройшов перший поїзд

10 липня 2019, 10:22

На лінії Дар-ес-Салам—Морогоро колії 1435 мм в Танзанії 6 липня здійснено перший випробувальний пробіг поїзда, повідомляє zdmira.com.  Контракт вартістю 1,22 млн на її будівництво національний оператор інфраструктури залізниць Танзанії Reli Assets Holding (RAHCO) уклав із турецькою компанією Yapı Merkezi і португальської Mota-Engil в лютому 2017 р., а роботи почалися двома місяцями пізніше.

Будівництво лінії протяжністю 205 км є першим етапом проекту зі створення магістралі довжиною 2561 км, яка зв'яже найбільший порт Індійського океану Дар-ес-Салам з танзанійськими містами Мванза на узбережжі озера Вікторія та Кігома біля озера Танганьїка, а також з сусідніми країнами Руанда і Бурунді, що не мають виходу до океану.

Планується, що роботи на даній лінії будуть завершені в третьому кварталі, а запуск її в експлуатацію відбудеться в грудні 2019 г. Максимальна швидкість руху поїздів тут становитиме 160 км/год. З реалізацією цього проекту Танзанія стане третьою країною в Східній Африці після Кенії та Ефіопії, де працює залізниця з європейської шириною колії 1435 мм.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?