У Тернополі оновили Привокзальну площу

06 травня 2020, 14:04

Практично завершено реконструкцію Привокзальної площі у Тернополі, яку розпочали восени минулого року. Загальна вартість цих робіт — майже 12 млн грн, які виділені з міського бюджету.

За словами міського голови Тернополя Сергія Надала, тут оновили підземні інженерні мережі та дощову каналізацію. Замінили дорожнє покриття, проклали тротуари, зробили велодоріжки, дорожню розмітку, зупинку громадського транспорту і новий світлофор. Окремо виділено місця для паркування таксі й приватного транспорту. Кількість транспортних місць збільшилася на понад 10. На площі висадили більш ніж три десятки кленів і кущів самшиту, а також розстелили рулонний газон. Залишилося встановити вуличні меблі, додатковий навіс для людей, які очікують на транспорт, а також шлагбаум для заїзду на платну стоянку.

Загалом задоволений оновленою Привокзальною площею і начальник вокзалу Тернопіль Ігор Петрик. Як він зазначив у розмові з кореспондентом «Медіацентру «Магістраль», тепер максимально близько до колій розташовано місця для зупинки великих туристичних автобусів. Суттєво поліпшено освітлення площі та прилеглої до вокзалу території. Спільними зусиллями Львівської залізниці та міської влади Тернополя модернізовано теплотрасу, яка йде до вокзалу. На площі також встановлений сучасний пожежний гідрант, а біля центрального входу вокзалу виділені місця для осіб із інвалідністю та додатково до двох наявних створено ще один пандус.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?