У цьому році дитячими магістралями Львівської залізниці подорожувало понад 72,5 тис. пасажирів

04 жовтня 2019, 13:12

Успішно завершили сезон пасажирських перевезень дитячі магістралі регіональної філії «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця». Загалом у цьому році послугами Львівської, Рівненської, Луцької та Ужгородської дитячих залізниць скористалося понад 72,5 тис. пасажирів, із них — 36 тис. юних та понад 36,5 тис. дорослих шанувальників малих магістралей.

Традиційно улюбленим місцем цікавого та веселого дозвілля для львів’ян і численних гостей міста стала Львівська дитяча залізниця, якою цього року подорожували 31,6 тис. пасажирів. Варто зазначити, що мала Львівська залізниця лише минулих вихідних завершила сезон перевезень, а впродовж виробничої практики юні залізничники не лише закріплювали теоретичні знання, дбаючи про комфорт та безпеку залізничних подорожей, а й брали участь у багатьох розважально-пізнавальних заходах — конкурсах, вікторинах, побували на екскурсіях, організовували для відвідувачів та урочисто відзначили державні свята.

Крім того, цьогоріч на дитячих магістралях регіональної філії «Львівська залізниця» порівняно з минулим роком побільшало заявок на групові перевезення. Упродовж сезону перевезень дитячі залізниці у Львові, Рівному, Луцьку та Ужгороді виконали понад 120 таких замовлень. Загалом у складі організованих груп малими магістралями Львівської залізниці мандрувало понад 3,2 тис. дітей.

 


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?