У цьому році планується виконати капітальний ремонт 131 інженерної споруди Укрзалізниці

29 липня 2020, 15:12

Протягом року силами філії «Центр з будівництва та ремонту інженерних споруд» (ЦБРІС) планується виконати капітальний ремонт 131 об’єкта в усіх регіональних філіях на загальну суму 279 млн грн. Наразі вже освоєно майже половину  суми річного плану.

Зокрема, як розповів кореспонденту «Медіацентру «Магістраль» директор філії Сергій Шейн, замінено сім дефектних прогонових споруд залізничних мостів (на дільницях Київ—Коростень, Львів—Рава-Руська, Мирова—Канцерівка, Бахмач—Гребінка). Також замінено шість дефектних сходів на пішохідних мостах — на станції Київ-Пасажирський (Північні платформи), перегонах Одеса-Сортувальна—Одеса-Східна та на станції Сухачівка. Проведене улаштування габіонних конструкцій під час виконання капітального ремонту земляного полотна на дільницях Сянки—Ужгород та Самбір—Сянки. Підсилено металеві прогонові споруди на об’єкті перегону Нижньодніпровськ-Вузол—Ігрень, укладено 280 погонних метрів плит безбаластного мостового полотна (перегін Нижньодніпровськ-Вузол—Ігрень, дільниці Лавочне—Мукачево та Стрий—Лавочне).

До кінця року серед низки інших робіт планується замінити 18 дефектних прогонових споруд на 10 мостах, змонтувати три прогонові споруди пішохідного мосту на станції Вишневе, на дільниці Бахмач—Кременчук тощо.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?